Výroba MYMOD

V našej špecializovanej dielni na strednom Slovensku vyrábame moduly nízkoenergetických domčekov, kde kvalifikovaný pracovníci  z certifikovaných materiálov vytvárajú primárnu nosnú konštrukciu v podobe skeletu modulových rámov.  Vysoká úroveň prefabrikátov - modulov a spôsob výroby umožňuje krátku a  nákladovo efektívnu dobu výstavby.

Následne prebieha montáž výplňových otvorov, a teda presklenej fasády a okien. V ďalšej etape je osadená podkladová konštrukcia stropu a podlahy. Do modulu sa následne nainštalujú vnútorné elektrické rozvody, vodovod a kanalizácia. Finálna úprava fasády exteriéru a taktiež vnútorné deliace konštrukcie a vybavenie interiéru (steny, podlahy, stropy, kúpeľňa a kuchyňa) sú záverečnými prácami na našom module MYMOD.

Modul

Modulárna konštrukcia patrí medzi najmodernejšie technologické jednotky vo svete. Umožňuje rýchlu výstavbu s použitím modulových prvkov, ktoré je možné rôzne skladať, radiť a zväčšovať tým obytný priestor celej jednotky. Ich výroba ako aj inštalácia je jednoduchá a rýchla.

 

Náš základný MYMOD SHORT modul rozmerov 7x3,8x2,8m poskytuje ubytovanie pre dvoch, avšak pridaním ďalších modulov Vám ponúkame jeho zväčšené verzie – MYMOD MEDIUM pre 3 osoby alebo MYMOD LONG až pre 5 osôb. 

Jedinečným vyskladaním a radením modulov na základe požiadaviek klienta vytvoríme na mieru MYMOD PREMIUM, ktorý bude unikátny a maximálne prispôsobený vašim potrebám.